EXPEDUJEME IHNED! doručení do 2 dnů    

info@xdomacnost.cz

Ulehčete si práci v kuchyni s kráječem Slap Chop

Baví vás vaření, ale nemáte příliš v oblibě neustálé krájení potravin, které je k přípravě jídel nutné? Vaše pokrmy jsou sice chutné, ale chtělo by to zrychlit jejich přípravu?

Ulehčete si práci v kuchyni s kráječem Slap Chop
Cena:

82 Kč

Ušetříte 54% z ceny

82 Kč
nedostupné
Hlídat dostupnost

Nesnášíte krájení cibule a uslzené oči s tím spojené? Ušetřete svůj drahocenný čas a usnadněte si práci v kuchyni s jedinečným kráječem Slap Chop, který seká a krájí rychle, snadno a bezpečně. S tímto moderním, a přesto jednoduchým pomocníkem hravě zvládnete krájení a sekání všech možných druhů ovoce a zeleniny, dále sýrů, salámů, vajec, ořechů, hub a podobně. Vše pokrájíte rychle a jednoduše.

Budete překvapeni, jak snadné je používání kráječe na ovoce a zeleninu Slap Chop, stačí jeden pohyb. Není potřeba síly, ani žádné větší zručnosti, prostě párkrát stisknete a je to. Navíc je používání kráječe velmi bezpečné, neboť se vaše prsty nikdy nedostanou do styku s ostrými noži. A co je rovněž důležité, jeho čištění nezabere mnoho času, stačí opláchnout pod tekoucí vodou. Díky malým rozměrům jej můžete mít stále na kuchyňské lince, a tedy vždy po ruce.

Pokud chcete mít zeleninu či ovoce nakrájenou na hrubé kousky, stačí kráječ jednou stisknout. A jestliže si přejete krájet či sekat najemno, stačí stisknout vícekrát za sebou. Při každém stisku se krájecí nůž automaticky pootočí a vy tak budete mít během chvilky požadované potraviny nakrájeny na malé kousíčky. Platí zde jednoduchá rovnice – čím více stisků, tím menší kousky. A nebojte, není potřeba vyvíjet žádnou velkou sílu, s kráječem mohou klidně pracovat i děti. Jeho obsluha je velmi jednoduchá a pohodlná, navíc bez jakéhokoliv nepořádku kolem.

S kráječem Slap Chop ušetříte při vaření mnoho času a práce. Je jednoduchý, praktický a nepotřebuje elektřinu. Je ideálním pomocníkem při krájení zeleniny, jako je cibule, česnek, mrkev, okurka, paprika či ovoce jako jsou jablka, hrušky, ananas, banán apod. Ať už připravujete salát nebo jen zeleninovou oblohu, když potřebujete najemno nakrájet cibuli na guláš či posekat ořechy do nějakého lahodného dezertu, ve všech případech vám práci usnadní kráječ Slap Chop. Dejte požadované potraviny na pevnou plochu, postavte nad ně kráječ, stiskněte dlaní jeho vrchní část a máte hotovo!

zobrazit detail produktu
sticky01

reklamace bez starostí

Zavolejte a my
pro zboží přijedeme
zdarma

Více informací
sticky02

30 dní na vrácení zboží

Svoz zboží
zdarma

Více informací
Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.