EXPEDUJEME IHNED! doručení do 2 dnů    

info@xdomacnost.cz

Proč u nás

Garance kvalitních služeb

Spolehlivost, kvalita produktů a rychlost dodání jsou pro internetový obchod Xdomacnost.cz samozřejmostí.

Abychom udrželi vysoký standard našich služeb, věnujeme maximální pozornost péči o zákazníky. Naše zákaznické centrum je neustále připraveno plnit Vaše požadavky a přání a zodpovědět každý Váš dotaz. Ať již potřebujete poradit s volbou vhodného způsobu doručení nebo pomoci s výběrem produktu.

Xdomacnost.cz jako jediný obchod domácích potřeb na trhu nabízejí možnost využít prodlouženou lhůtu pro vrácení zboží. Spotřebitel má právo odstoupit od kupní smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží dle platného § 53, odst. 7 Občanského zákoníku. Abychom Vám dokázali vysokou úroveň našich služeb, rádi Vám poskytneme dokonce dvojnásobnou lhůtu. Zboží zakoupené na Xdomacnost.cz tedy můžete vrátit do 30 dnů od převzetí objednávky. Podmínkou je nerozbalené, nepoužité, nepoškozené a kompletní zboží, které je nutné doručit v rámci lhůty na centrální sklad v Písku.

Ověřeno zákazníky – Heureka.cz

Nezávislý portál Heureka.cz se zaměřuje na hodnocení kvality internetových obchodů. Posuzuje poměr kvalita/cena, úroveň poskytovaných služeb i průběh nákupu od objednání až po dodání k Vašim dveřím. Xdomacnost.cz jsou držiteli prestižního certifikátu „Ověřeno zákazníky“, který nám byl udělen na základě kladného hodnocení tisíců ověřených zákazníků.

Spotřebitelský audit obchodních podmínek – osvědčení SAOP

Xdomacnost.cz prošly auditem obchodních podmínek ze strany SDRUŽENÍ OBRANY SPOTŘEBITELŮ ČR. Tento certifikát potvrzuje našim zákazníkům jistotu bezpečného nákupu a korektního přístupu za strany Xdomacnost.cz.

Členství v asociaci APEK

Xdomacnost.cz jsou řádným členem Asociace pro elektronickou komerci APEK, jejímž cílem je sdružovat lídry trhu v oblasti internetového obchodu, zajišťovat kvalitu, bezpečnost a rozvoj internetového nakupování.

Garance kvalitního zabalení

Abychom zajistili Vaši maximální spokojenost s kvalitou služeb i produkty z Xdomacnost.cz, je pro nás klíčový perfektní stav doručené zásilky. Využíváme nejmodernější technologické postupy pro zabezpečení zboží v zásilce proti poškození během přepravy. Dopravu Vašich balíčků pak svěřujeme výhradně nejkvalitnějším přepravcům na českém trhu. To je pro náš obchod i pro Vás zárukou 100 % stavu Vašeho zboží po doručení. Pokud by přesto nastala výjimečná situace a produkt jste obdrželi poškozený, neváhejte nás prosím kontaktovat na naší zákaznické lince, společně se dohodneme na nejrychlejším možném řešení.

sticky01

reklamace bez starostí

Zavolejte a my
pro zboží přijedeme
zdarma

Více informací
sticky02

30 dní na vrácení zboží

Svoz zboží
zdarma

Více informací
Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.