EXPEDUJEME IHNED! doručení do 2 dnů    

info@xdomacnost.cz

Není mletí jako mletí

Není to jako ve filmu Pyšná princezna, kdy staří mlynáři točili prsty a říkali: „meleme, meleme”. Možná si říkáte, že namlít nějakou surovinu vůbec není problém. Vezmete robota, vsypete požadovaný obsah, otočíte kolečkem a je hotovo. Mlít se dá ale i jinak. V ručních mlýncích je jednak jisté kouzlo, nezabírají mnoho místa a snadno se čistí. Namlít se dá spousta potravin. Ať už se jedná o maso, pečivo, kávu nebo koření. V případě posledních dvou uvedených se u domácího mletí jedná o přidanou hodnotu. Získáte něco, co z namletého pytlíku zkrátka nevykouzlíte, ať už je sebelépe vakuovaný. Jde o neodolatelnou vůni, která se rozvine po okolí, jen co mletí zahájíte. Pojďme se tedy podívat, co všechno, a na čem můžeme umlít.

Není mletí jako mletí

Kupovaná strouhanka nejspíš nemá takovou chuť, jakou si představujete. Ideální je proto si vyrobit vlastní, krásně voňavou. Hodit se k tomu bude mlýnek na strouhanku. Prostřednictvím různých bubínků k tomuto mlýnku toho ale máte možnost umlít daleko více. Například si na něm nastrouháte zeleninu na velké slzy, namelete ořechy, dokonce si budete moci připravit i výtečné halušky.

Mlýnků na koření je velká řada. Volit můžete například mezi gravitačním elektrickým, elektrickým nebo mechanickým. Lákavou vůni kávy můžete umocnit tím, že si zrnkovou kávu umelete doma. Možná, že si pamatujete na staré mlýnky u babiček, které okolo sebe vyzařovaly pohodovou atmosféru. S každým otočením kličky se šířila libá vůně široko daleko. Nostalgickou náladu si můžete pokaždé vykouzlit tím, že si podobný mlýnek pořídíte a dopřejete si možnost přípravy voňavé kávy. A nakonec nelze nezmínit úpravu masa. Umlít si maso podle vlastních představ a nespoléhat se na polotovar, chce řada z nás. Máte tak totiž možnost vybrat si kousky masa, které se vám budou hodit. Tím pádem dobře víte, z čeho se báječná sekaná nebo jiná masná dobrota bude skládat. Do žaludku přece patří jen to nejlepší.

S těmito báječnými pomocníky si můžete jednoduše připravit voňavé a chutné jídlo vždy, když je právě budete potřebovat.

sticky01

reklamace bez starostí

Zavolejte a my
pro zboží přijedeme
zdarma

Více informací
sticky02

30 dní na vrácení zboží

Svoz zboží
zdarma

Více informací
Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.