EXPEDUJEME IHNED! doručení do 2 dnů    

info@xdomacnost.cz

Uklízejte jednoduše s účinným pomocníkem Swivel Swipper

Úklid podlah patří k nejméně oblíbeným činnostem většiny z nás, bohužel je ale potřeba pravidelně provádět. Dnešní moderní doba nám nabízí množství vynálezů a zlepšováků i v oblasti úklidu. Pokud si můžeme tuto neoblíbenou práci co nejvíce usnadnit, proč to neudělat? Není nic horšího než úklid se špatnými pomůckami.

Uklízejte jednoduše s účinným pomocníkem Swivel Swipper
Cena:

457 Kč

Ušetříte 43% z ceny

457 Kč
nedostupné
Hlídat dostupnost

Pokud nesnášíte špinavou podlahu a neustálé drobky na podlaze, skoncujte s nimi provždy! Při každé nečistotě už nemusíte vytahovat nepraktický těžký a veliký vysavač, který vám navíc zabírá hodně místa. Nahraďte jej bezdrátovým elektrickým mopem Swivel Sweeper, se kterým dosáhnete lepšího výsledku, a navíc mnohem jednodušším způsobem.

Tento důmyslný pomocník je velmi skladný, lehký a přitom maximálně výkonný. Funguje na jednoduchém principu, kdy se na spodní části mopu nacházejí rotační válce a kartáče, které perfektně zachycují nečistoty a prach. Jedná se o novou technologii při čištění podlah, kýžený efekt při úklidu je zaručen. Kartáče díky rotaci a silnému sacímu výkonu vyčistí i ta nejhůře dostupná místa.

Mop má propracovaný systém kloubů, díky kterým se již nemusíte při úklidu ohýbat a šetříte tak svá záda. Navíc vám při práci nebudou nikde překážet kabely, neboť mop Swivel Sweeper je bezdrátový a na jedno nabití vydrží fungovat až 45 minut. Poté jej zase snadno a rychle nabijete v nabíjecím adaptéru. Odpad z mopu vysypete jednoduše a bez jakéhokoli kontaktu se špínou. Odolný konstrukční materiál zaručuje dlouhou životnost tohoto mopu. Bezdrátový mop neváží ani jeden kilogram, tzn. úklid s ním hravě zvládnou děti i senioři. Můžete jej použít na různé povrchy – od parket, dřevěných podlah, dlažby, linolea, keramických povrchů.

Udržet čistý koberec nebo bezchybnou podlahu dá opravdu zabrat. Vyberte si bezdrátový mop Swivel Sweeper, který zaručuje jednoduchou a snadnou manipulaci. Zbytečné kabely se vám nebudou motat kolem nohou či nábytku, nebudou vás omezovat v pohybu a uklizeno tak budete mít za malou chvíli!

zobrazit detail produktu
sticky01

reklamace bez starostí

Zavolejte a my
pro zboží přijedeme
zdarma

Více informací
sticky02

30 dní na vrácení zboží

Svoz zboží
zdarma

Více informací
Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.