EXPEDUJEME IHNED! doručení do 2 dnů    

info@xdomacnost.cz

Jednoduché triky pro zajímavější koupelnu

Pokud při rekonstrukci koupelny disponujete menším rozpočtem, nemusí to nutně znamenat, že tuto místnost nezařídíte pěkně, vkusně a zajímavě. Existují totiž triky, jak vybavit koupelnu luxusem a oživit ji i bez větší investice. I levné koupelny mohou vypadat draze.

Jednoduché triky pro zajímavější koupelnu

Ručníky Přítomnost ručníků v koupelně má své logické opodstatnění. Jenže kromě toho, že si do nich utíráme ruce po umytí či si jimi osušíme mokré tělo po sprše, můžeme je použít i na dekorování a zvýraznění prostoru díky jejich zajímavé barevnosti. Luxusně vyhlížející srolování ručníků nemusíme najít jen v pětihvězdičkových hotelích, ale i v naší koupelně.

Svíčky Koupelna s přirozeným denním světlem je pro mnohé domácnosti vzácností. V panelákových bytech můžeme o něčem takovém jen snít. Naštěstí existují svíčky, jejichž přítomnost se postará o nefalšovanou romantickou náladu. Pořiďte si zajímavě vypadající svíčky v barvě ručníků či obkladů a atmosféra v koupelně bude hned jinačí. A pokud svíčky budou navíc vonět, bude jejich efekt ještě mimořádnější. Koupel při svíčkách nepatří jen do luxusních koupelen. Menší koupelny je také rády uvítají.

Zrcadlo Zrcadlo obvykle tvoří jeden z hlavních bodů, na které nám po vstupu do koupelny padne zrak. A to je příležitost přiložit ruku k dílu. Stylový vzhled, excentrický rám nebo neobyčejná barva zrcadla jsou devizy, z nichž můžeme hodně vytěžit. Minimalisticky laděnou koupelnu můžeme vkusně oživit pomocí nějakého výrazného až extravagantního kousku.

Květiny Péče o koupelnu nám dává docela zabrat. Běžně nepřemýšlíme nad tím, že bychom ji ozdobili nějakou okrasnou zelení. Ale věřte či nevěřte, květiny koupelně velmi sluší a navodí v ní příjemnou a útulnou atmosféru. Květiny v koupelně dokáží udělat opravdové zázraky a přeměnit tuto místnost na oázu klidu nebo jí naopak dodat trochu života a originality. Záleží samozřejmě na tom, jaké květiny zvolíme, a také na tom, kde a do jaké nádoby je umístíme.

Oleje Vůně květin není jediná, která může koupelnu zútulnit. Esenciální oleje na rozdíl od syntetických nezamoří chemicky malý prostor koupelny, ale právě naopak. Vyplní jej charakteristickou a příjemnou vůní. Kromě toho, že se díky vybrané vůni budeme cítit lépe, vůně na přírodní bázi se postará i o relaxační účinek.

Košíky Úložný prostor je velkým tématem každé domácnosti. A bohužel, koupelna je na tom většinou poměrně skromně. Skříň s ručníky do ní asi nedáme. Avšak nebuďme vůči metrům čtverečním tak skeptičtí, vždy se dá najít nějaké uspokojivé řešení. Stylové proutěné koše se postarají o trendy look, a navíc budou vaše přípravky a kosmetické doplňky prakticky uloženy.

Umění To, co bychom v koupelně opravdu nečekali, je výrazná váza s kyticí květů, obraz či soška. Zbavme se zábran a zařiďme si koupelnu podle vzoru luxusních a prostorných koupelen, kde má své jisté místo netradiční mozaika či jiný efektní umělecký projev. Našinec nemá ve zvyku do koupelny instalovat výtvarné umění. Zkusme se proto inspirovat jinými zeměmi a vzít si z nich pro naši koupelnu to nejlepší. Soška ráda zaplní místo v prázdném rohu koupelny a obraz se postará o malou terapii šokem.

sticky01

reklamace bez starostí

Zavolejte a my
pro zboží přijedeme
zdarma

Více informací
sticky02

30 dní na vrácení zboží

Svoz zboží
zdarma

Více informací
Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.